Samsung RB50DG632ES9EU 75.9cm 60/40 Frost Free Fridge Freezer - Silver

SAVE£200.99
- Capacity505 L
- Depth71.1cm
- Energy RatingE
- Freezer Compartment168 L
- Fridge Compartment337 L
- Height192cm
- Trim ColourSilver
- Width75.9cm
- Manufacturer Guarantee1 year
- EAN8806097315186

SAVE£200.99
| Manufacturer | Samsung |
|---|---|
| GTIN | 8806097315186 |
| Model Number | RB50DG632ES9EU |
| Product Meta Title | 75.9cm 60/40 Frost Free Fridge Freezer - Silver |
| Product Meta Keywords | 60/40 Frost Free Fridge Freezer - Silver |
| Product Meta Description | 75.9cm 60/40 Frost Free Fridge Freezer - Silver |
| Capacity | 505 L |
| Energy Rating | E |
| Width | 75.9cm |
| Height | 192cm |
| Trim Colour | Silver |
| Depth | 71.1cm |
| Freezer Compartment | 168 L |
| Built In/Freestanding | Freestanding |
| Fridge Compartment | 337 L |
| Special Features | SpaceMax™ Technology - SmartThings App Support - Power cool & freeze - Sleek silver finish |